KURUMSAL

Şarküteri ürünlerinden hamur işlerine, hazır gıdalar ve et ürünlerinden ekmek çeşitlerine kadar tecrübemizle her üründe özel reçeteler uygulanarak ege beyaz farkını lezzetlerimiz ile ortaya koyuyoruz. Farklı olmak, aranan tadlara sahip olmak, ege beyaz gıdanın öncelikli hedefidir.

  • Kaliteli ve hiyjenik üretim
  • Geniş bayi ağı
  • Uygun fiyat ve kalite
  • Müşteri Memnuniyeti

Uluslararası kalite standartlarda üretimimizi, seçilmiş tedarikçilerden temin edilen hammaddelerimizi ve yaygın dağıtım ağımızı sizler için organize etmekteyiz. Üretimin her aşamasından, son tüketime kadar ciddiyetle kurulmuş organizasyonumuz her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Profesyonel mutfakların çözüm odaklı iş ortağı olma misyonumuzu gerçekleştirebilmek için, enerjimizi ve bize miras kalan tecrübemizi birleştirerek vizyonumuzu oluşturduk. Ürünlerimizi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder ve sizlerden aldığımız güçle bir kez daha belirtmek isteriz ki; Her şey tadında!!!

Ege beyaz gıda yurt geneli ve yurt dışında, bayileriyle ürün dağıtımını gerçekleştirmektedir. Doğu Anadolu’dan Ege’ye, Akdeniz’den Karadeniz’e yurdumuzun her coğrafyasında eğitim öğretim kurumları kantinleri, profesyonel otel mutfakları, türk silahlı kuvvetleri kantinleri, restoran ve kafelerde kısaca tüm ev dışı tüketim noktalarında yaygın bir dağıtım ağına sahibiz. Üretim yerinden tüketim yerine kadar, ürünlerimizi frigofrig araçlar ile taşımakta, hassasiyetle ve özenle teslimatları mızı gerçekleştirmekteyiz. Siz de ürünlerimizin farkını görmek ve işletmenizin değerine değer katmak için size en yakın bayimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sosis

Piliç Gurubu

Sebzeler

Schnitzel

Sucuk